cs   en   

+420 777 299 906 info@s2studio.cz

S2 STUDIO logo
Share your desires,
we will find the way and guide you through...

Mezi základní grafické práce patří především tvorba propagačních a firemních materiálů jako je: logo, vizitky, tiskoviny, vzhled internetové stránky, ale také velkoformátová reklama a polepy vozidel. S2 STUDIO nabízí veškeré tyto služby, a to v prvotřídní kvalitě. Pojďme se však na téma grafické práce podívat podrobněji, jak souvisí s firemní identitou?

Budujeme firemní identitu – logo nesmí chybět

Dobrý podnikatel ví, že je třeba budovat pevné pouto mezi společností a zákazníkem. Ne nadarmo se říká: „Náš zákazník, náš pán.“ Kromě prvotřídních služeb patří k takové spokojenosti zajisté sebeprezentace. A v tuto chvíli se práce dostáváme k tématu grafické práce. Co by mělo patřit do portofolia, které tvoří osobní nebo firemní identitu?

Základním poznávacím znakem je jistě firemní logo. To většinou tvoří název společnosti nebo charakteristický prvek, kterým se společnost vyznačuje. Logo by mělo být na první pohled zajímavé a lehce zapamatovatelné. Pokud využijete služeb grafika, který vám logo vytvoří, dodá vám nejprve grafický návrh. Více o tomto tématu se můžete dočíst v našem předchozím článku. Firemní logo pak použijeme na další propagační materiály, jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře a jiné tiskoviny. Zákazník tak bude mít firemní identitu neustále na očích a jen tak nezapomene.

Mezi další grafické práce, které S2 STUDIO s.r.o., nabízí patří také návrh webových stránek, který úzace souvisí s webdesignem. Podobně jako vizitky budují webové stránky firemní identitu, jsou nedílnou součástí moderního obchodování. K propagaci lze také využít velkoformátová reklama ve formě PVC plachet, poutačů nebo polepy vozidel.

Autor: S2 STUDIO, České Budějovice, 2015