cs   en   

+420 777 299 906 info@s2studio.cz

S2 STUDIO logo
Share your desires,
we will find the way and guide you through...

Podnikáte a ještě nemáte webové stránky? V dnešním post-moderním světě jsou www stránky téměř nutností. Tvoří identitu vaší společnosti, nabízí aktuální informace o tom, kdo jste a kde se zrovna nacházíte na poli obchodu. Webové stránky by měly mít určitou podobu, která zákazníkovi zpříjemní návštěvu a pomůže mu se zorientovat. Jak ale docílit přehlednosti, aby nepřebila funkčnost?

Responzivní design zlepší úroveň webové stránky

Existuje řada společností, které nabízejí nejrůznější služby v rámci tvorby webu. České Budějovice nejsou unikátní a i v tomto městě můžeme vidět širokou nabídku profesionálů, a také menších profesionálů, kteří se tímto odvětvím zabývají. Na co si ale dát pozor, pokud hledáte tvůrce pro webové stránky?

V dnešní době enormního nástupu mobilních technologií by měly mít webové stránky nejen jasné a přehledné ovládání, ale především mobilní nebo lépe responzivní design. Více o tomto tématu se můžete dočíst v našem blogu. Takové webové stránky se přizpůsobují návštěvníkovi, ať na ně přistupuje z jakéhokoliv zařízení. Tedy pokud se zákazník chystá navštívit web z tabletu, dojde zcela automaticky k přerovnání ovládacích prvků a celkového vzhledu webové stránky tak, aby byla co nejpřehlednější.

Pro naší společnost S2 STUDIO s.r.o. jsou webové stránky a jejich tvorba jedna z hlavních služeb, které nabízíme. Mezi další patří také grafika, grafické práce, SEO optimalizace nebo marketingové strategie. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, kvalitu nabízených služeb i znalost oboru. V případě zájmu o spolupráci se na nás neváhejte obrátit.

Autor: S2 STUDIO s.r.o., České Budějovice, 2015