cs   en   

+420 777 299 906 info@s2studio.cz

S2 STUDIO logo
Share your desires,
we will find the way and guide you through...

Google na konci února spustil novou aplikaci Google AdWords, která je určená pro zařízení s iOS. Majitelé digitálních zařízení od firmy Apple tak mohou jednoduše spravovat své kampaně, dostávají pravidelné novinky a v případě problému je možné kontaktovat podporu společnosti Google. Co ještě umí nova aplikace?


AdWords je nástroj společnosti Google, díky kterému můžeme zobrazovat na Googlu své reklamy. Pokud chceme například zvýšit návštěvnost webových stránek nebo dosáhnout širšího povědomí o značce společnosti, Google AdWords je ideální nástroj. Jak na Adwords jsme v našem blogu už radili, dnes je na programu nová aplikace pro iOS.

Díky aplikaci je možné spravovat kampaně odkudkoliv

Aplikace Google Adwords určená pro iOS umožňuje správu různých aktivit v reklamních kampaních, ať už z hlediska změn, správy nebo pouze sledování pohybů. V aplikaci je možné vidět úspěšnost konkrétních reklam se zaměřením na počet kliknutí, CPC či CTR. Není problém přenastavit rozpočet nebo dělat úpravy nabídek. Díky aplikaci má správce aktuální data o momentálním rozpočtu, stavu kampaně i případných chybách. V neposlední řadě je možné také kontaktovat pracovníky společnosti Google a požádat je o radu.

Větší flexibilita a intuitivní ovládání

Výhoda této aplikace tkví především v jednoduchém a rychlém ovládání, které umožní správcům kampaně vyslyšet přání svých klientů téměř odkudkoliv. Nemusí tak sedět u svých počítačů, pokud potřebují zjistit jen aktuální stav nebo lehce pozměnit volbu klíčových slov nebo poupravit rozpočet. Větší flexibilita bezesporu povede k dalšímu rozšíření této služby a celkové spokojenosti zákazníků.

Zdroj: Google Blog, Fotografie „I'm ...... & I Know It..“ od „Nana B Agyei“ licencována pod CC BY 2.0.


S2 STUDIO s.r.o.  je webové studio Českých Budějovic s více než 12 letou tradicíNavrhujeme, vytváříme a spravujeme www stránkye-shopyredakční systémyintranetové systémy, poskytujeme kompletní grafické práceinternetový marketing a SEO optimalizace. Navrhneme pro vás kompletní internetové strategie, aby vaše podnikání na internetu fungovalo dle vašich představ. Specializujeme se především na individuální realizace na míru. Zajistíme také kompletní tiskové služby a výrobu reklamy.

Naši kancelář naleznete na adrese Kněžská 26 (vstup z ulice Hradební), České Budějovice. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si osobní schůzkuStabilní zázemí, férový přístup, silně proklientská péče a mnohaleté zkušenosti, to je S2 STUDIO s.r.o., webové studio z  Českých Budějovic.

 

back