cs   en   

+420 777 299 906 info@s2studio.cz

S2 STUDIO logo
Share your desires,
we will find the way and guide you through...

Určitě jste slyšeli o preventivním programu Zdraví národa, který funguje pod záštitou společnosti synlab s.r.o. Pokud ne, v kostce se dá říci, že se jedná o projekt, jehož cílem je upozornit na důležitost laboratorních vyšetření, navyšit aktivní přístup jak veřejnosti, tak lékařů a zdůraznit nezbytnost těchto vyšetření pro prevenci a efektivní léčbu. Více informací můžete najít na webových stránkách Zdraví národa.

Zdraví národa získalo Gold Sabre

A právě webové stránky jsou dílem společnosti S2 STUDIO s.r.o. (design vytvořil Pavel Jirák). To ale není přesně ten důvod, proč o tomto projektu informujeme, i když jeho důležitost je zjevná. Zdraví národa bylo totiž nominováno v Londýně na prestižní cenu Sabre awards. Soutěž už přes dvacet let vyhlašuje Paul Homes, původní profesí novinář, momentálně jeden z největších světových odborníků z hlediska analýzy trhu komunikace, PR, marketingu, atd. A verdikt?

Zdraví národa je za rok 2014 vítězem v kategorii komunikace poskytovatelů zdravotní péče v regionu EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika). Za celý tým, který spolupracuje na tomto projektu (společnosti Ewing Public Relations, s. r. o., Manage Social, s.r.o., synlab s.r.o., ...) převzal Gold Sabre Jakub Hrabovský, šéf Manage Social.

Je nám ctí, že se na tomto projektu můžeme podílet a přejeme mnoho dalších úspěchů.


S2 STUDIO s.r.o.  je webové studio Českých Budějovic s více než 12 letou tradicíNavrhujeme, vytváříme a spravujeme www stránkye-shopyredakční systémyintranetové systémy, poskytujeme kompletní grafické práceinternetový marketing a SEO optimalizace. Navrhneme pro vás kompletní internetové strategie, aby vaše podnikání na internetu fungovalo dle vašich představ. Specializujeme se především na individuální realizace na míru. Zajistíme také kompletní tiskové služby a výrobu reklamy.

Naši kancelář naleznete na adrese Kněžská 26 (vstup z ulice Hradební), České Budějovice. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si osobní schůzkuStabilní zázemí, férový přístup, silně proklientská péče a mnohaleté zkušenosti, to je S2 STUDIO s.r.o., webové studio z  Českých Budějovic.

Zdroj fotografie: twitter Zdraví národa

back