cs   en   

+420 777 299 906 info@s2studio.cz

S2 STUDIO logo
Řekněte nám cíl,
my vymyslíme cestu a povedeme Vás...

S2 EMAILING - nástroj pro efektivní e-mail marketing

Péče o klienty

Už jste asi slyšeli, že nezáleží na tom, co chcete Vy, ale co chce zákazník. Pokud má klient pocit, že na prvním místě je on, stáváte se mistry svého oboru a vyděláváte peníze. Díky emailové komunikaci můžete pomáhat a doručit hodnotný obsah, který Vašim zákazníkům opravdu pomáhá. Můžete použít formu newsletteru, email seriálu nebo např. ebooku v pdf.

Překvapujte a poutejte pozornost zákazníků zajímavým obsahem doručeným rychle a levně emailem.

Více času

Často plýtváte časem u stále se opakujících úkolů jako je rozesílání podobných emailů? Příprava grafické podoby emailu? Zdlouhavé ruční rozesílání? Jen odhadujete, zda vyjde Vaše poslední kampaň?

Automatizace procesů je klíčem k efektivní a úspěšné firmě. Moderní internetové nástroje denně slouží chytrým podnikatelům. Stačí jednou nastavit a měsíce až roky těžit ze své práce. Tak jednoduché to může být.

Více kontaktů

Bez kvalitní databáze kontaktů se moderní firma neobejde. Kontakty jsou zlatý důl každé úspěšné firmy. Důležitý je software, kde jednoduše a přehledně uchováváte kontakty. A nezbytný je systém získávání nových kontaktů na potenciální zákazníky. Klíčem je upoutat pozornost, říct si o kontakt a na oplátku poskytnout něco výměnou. Správnou komunikací s takto pořízenými kontakty už nikdy nebudete mít nouzi o nové zákazníky.

Neposíláte spam

Některá pravidla je dobré dodržovat. Zákon je nejspíš mezi nimi. Vyhněte se zbytečným problémům a tahanicím. Hravě předejdete možným komplikacím při hromadné rozesílce emailů. Stačí využít chytrý systém a vědět, jak na to.

Hromadné rozesílání

Komunikace je motorem dnešní doby. Kdo nekomunikuje, není. Kdo nekomunikuje správně, živoří. Nepodceňujte žádný komunikační kanál a těžte z těch nejmodernějších. Online komunikace emailem je stále nejefektivnější způsob, jak doručit informace stávajícími a budoucím klientům.

Chytré nástroje

Podnikatelům před 5 nebo 10 lety se ani nesnilo o možnostech, které máte nyní. Co bylo dříve dostupné velkým firmám nebo stálo stovky tisíc korun dnes pořídíte za tísíce a dostupné je vše i malým a začínajícím firmám. Statistiky, automatizace, vyšší efektivita, rychlost, cena. Vše je k dispozici a online odkudkoliv těm, kteří nejsou líní, přemýšlejí chytře a hledají vhodné a moderní nástroje na internetu.

S2 EMAILING, logo

Klíčové funkce:

Příprava emailů

Hromadné rozesílání emailů

Detailní statistiky a vyhodnocení kampaní

Import a správa kontaktů

Webové formuláře

Kontakty

Dotazníky a ankety

Autorespondery a autoemaily

Dynamický obsah

API synchronizace